Faydalı Bilgiler

Cam Dekarasyonu !

Cam dekorasyonu hayatımızda farklı bir yer almaktadır. Cam,

kullanıldığı mekanda görsel açıdan farklı bir görünüm ve dekor

ortaya çıkarmaktadır..

Cam dekorasyonu tasarımı ve uygulaması konularında doğru bir

mühendislik gerektirmektedir.

Süreçlerde yapılacak yanlışlıklar, hatalı üretim, hatalı montaj,

istenmeyen görünümler gibi maddi ve manevi sıkıntılar yaşatabilir.

 

Ayna Dekarasyonu !

Ayna camın gelişimiyle beraber yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ayna bir cam parçası olmaktan öte ruh halimizin beden yansımalarını göz önüne serdiği için bazen en güvenilen dost olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evinizin ve iş yerinizin her köşesinde rahatça uyguladığımız aynalar, dekoratifliğinin yanı sıra, bulunduğu alanı da büyük gösterme özelliğinden dolayı salonlarımızda, yatak odalarımızda, banyolarımızda ve ofislerimizde kısaca her yerde kullanılmaktadır. Ayrıca evlerinizin karanlık bölümleri kullanılacak aynalar ile daha aydınlık hale gelebilir.

 

Mağaza Dekarasyonu !

Siz tasarlayın, biz detayları çözelim. Yeni mağazanızın son derece modern ve şık tasarımını, cam, ayna ve paslanmaz metal ürünleriyle yapın. Detayları düşünmeyin. Tasarımın iyi olması, iyi uygulama ve detay çözümüyle tamamlandığında ortaya çıkacak esere yıllar boyu gururla sahip olacaksınız. Teslim ettiğimiz yüzlerce saygın mağaza, bugün cirolarını katlayarak büyümektedirler. İyi tasarlanıp dekore edilmiş bir mağazaya sahip olmak, herzaman yüksek ciro ve kar etmekle eşdeğerdir.

Ofis Dekarasyonu !

Ofis tasarımlarında, kullanım sürecindeki gereksinimler ve olası değişiklikler göz önüne alınarak, klasik anlamda duvar yerine, Cam Bölme Sistemleri kullanmak artık lüks olmaktan çok ihtiyaç haline gelmiştir.
Demonte olma özelliğiyle değişik hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan cam bölme sistemleri, ofis ortamlarındaki işlev değişikliklerine, olabilecek en hızlı biçimde yanıt verirken, estetik üstünlükleriyle de, mimari projeye katkıda bulunabilmektedirler. Cam bölme sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj, düzenli ve temiz çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır.

 

Cam Vitrin Dekarasyonu !

Şeffaf ve çizilmeye karşı rakiplerinden daha dayanıklı bir malzeme olması nedeniyle yüzyıllardır Mağaza vitrinlerinin vazgeçilmezi cam olmuştur. Özellikle son yıllarda meydana gelen toplumsal olaylar ve hırsızlık olayları nedeniyle Lamine Güvenlik Camları, mağazalarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Lamine güvenlik camlarının ayrıca temperlenmesi ile de 4 ile 5 kata varan sağlamlık elde edilmiştir ve neredeyse ömür boyu kullanılır hale gelerek toplam sahip olma maliyeti çok düşük maliyetlere indirilmiştir.

 

Cam Merdiven Dekarasyonu !

Siz hiç havada yürüdünüz mü? Cam merdivene sahip olanlara bunun nasıl bir duygu olduğunu sorun. Hatta daha da iyisi cam merdivende yürüyün. Ve havada yürüme duygusunu istediğiniz her an kendi mekânınızda yaşayın.

Cam merdiven uygulaması estetiği, şıklığı, güvenliği, uygulama çeşitliliği ve yıllara meydan okuyan yapısı ile mekanlara değer katan cam merdiven tasarımları, günümüz mimarisinin gözde uygulamalarındandır.

 

Temperli Cam

Kırılma halinde camın zar büyüklüğünde küçük kütleli parçalara ayrıldığı ısıl işleme tabi tutulmuş camlardır. Ölçüsüne uygun kesilmiş ve kenar işleminden geçirilmiş cam panolar yumuşama noktasına yakın bir dereceye kadar ısıtılıp hızla soğutularak cam yüzeylerine 10.000 psi basınç ön gerilimi kazandırılır. Bu özel ısıl işlemlerle yüzey ön gerilimi kazandırılan temperli camlar, normal camlara göre basınç, darbe ve ısıl kırılma risklerine karşı yaklaşık 4-5 kat daha dirençlidir. Ayrıca camlar esneklik de kazanmış olur.

 

Reflekte Cam

Üzerinde yansıtmalı bir güneş kontrol kaplaması bulunduran camlardır. Float hattında camın bir yüzüne LVC prosesiyle gümüş rengi yansıtmalı bir güneş kontrol kaplama yapılmak suretiyle üretilen AURA Serisi, AURA REFLEKTA (renksiz üzeri), AURA bronz, AURA füme ve AURA yeşil camlardan oluşmakta olup tüm bu çeşitler kaplamalı olarak temperlenebilir.

 

Cam Kapı !

Hidrolik ve bilyeli cam kapı sistemleri, mağaza ve ofislerin uzun yıllardır en ekonomik tercihi olmuştur. Elektronik parça bulundurmaması nedeniyle nispeten daha az bakım gerektirir.

 

Cam Masa!

Temperli Lamine ve extra clear cam ve paslanmaz metal seçenekleriyle en uygun fiyatlarla yıllar boyu sahip olacağınız dayanıklı cam masa, mekanınıza şıklık katacaktır.

İstediğiniz cam masanın şekil, ebat ve detayları için bize ulaşın.

 

Kurşun Geçirmez Cam Renkli Cam!

Kurşun geçirmez cam iki cam katmanı arasına polikarbonat levha yerleştirilmesi bu katmanların da birbirlerine film tabakaları ile laminasyonu ile elde edilir. Ateş edildiğinde dıştaki cam kırılsa bile polykarbonat şoku absorbe eder, böylece kurşun içeri girmez. Kurşunu geçirmeme kabiliyeti camın kalınlığına bağlıdır.

Füme, Mavi, Bronz, ve bir kaç farklı renkte üretimde renklendirilmiş camlar, renkli lamine camların üretimi başlayıncaya kadar yoğun talep görmekteydi. Tek cam olarak yinede alternatifsiz olan bu seri uzun bir süre daha talep görmeye devam edecektir.

 

  Paslanmaz Küpeşte Paslanmaz Merdiven!

Paslanmaz küpeşte beton üzeri kaplama merdivenlere uygulanabildiği gibi yanaklı, spiral, omurgalı merdivenlerde de uygulanabilir.

Küpeşte ve dikmeleri veya yatay koruma çubukları paslanmaz çelikten merdiven stiline uygun olarak imal edilerek uygun şekilde monte edilir.

 

Alüminyum Doğrama Sistemleri!

Aluminyum doğrama pvc pencere sektörü yaygınlaşmaya başladıktan sonra daha çok işyerleri için tercih edilmeye başlanmıştır. Dayanıklı yapısıyla işyerlerinin büyük ölçüdeki doğrama işlerinde tercih edilmektedir. Isı yalıtımlı olanlarıda mevcuttur. Fiyat gözönüne alındığında daha çok Aldoks serisi ve C 60 Serisi tercih edilmektedir. Bu iki üründe tarafımızdan uygulanmaktadır.

 

Otomatik Fotoselli Kapı Kepenk!

Elektronik infrared gözlü cam kapı sistemleri, mağaza ve ana giriş kapılarının son dönemde en çok tercih edilen uygulamasıdır. Elektronik sistemleri kaliteli olarak tercih edilirse uzun yıllar hem yüksek enerji tasarrufu hem de konfor sunar.

Kapı sistemlerinde bütçenize göre en uygun seçeneği seçmenizi öneririz. Otomatik kumandalı kepenk sistemleri garaj kapıları

 

Katlanır Cam Balkon sistemleri!

Sert iklim koşulları altında bile son derece güçlü tasarımı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Glasstech cam balkonda temperli camlar kullanılır. Bu sayede cam dayanıklılığı daha da artırılarak güvenliğiniz garanti altına alınmıştır.
Alttan ve üstten çalışma teknolojisiyle daha geniş ve yüksek mekanlarda sorunsuz, rahat kullanım.
Sistemimizde Glasstech cam balkona özel yüksek rüzgar şiddetine dayanıklı alüminyum profiller, tekerler ve aksesuarlar kullanılır.
Cam kalınlığı binalarınızın özelliğine göre 8 mm veya 10 mm olarak uygulanabilir.
Sürgülü tasarımı sayesinde her türlü balkona uygundur.

 

Sineklik, Duşakabin, Süpürgelik !

Sineklik Sistemleri, istenmeyen sinek, böcek, arı, güve vb. gibi diğer her türlü haşerelere karşı koruma sağlar. Manuel olarak elle kolaylıkla kontrol edilebilir. Uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için, dayanıklı alüminyumdan üretilmiş olup, her çeşit kapı ve pencereye uygulanabilme özelliğine sahiptir.
Duşakabin cam kabin sistemlerinin özellikleri öncelikli olarak görsellik acısından estetik bir görünüme sahip olması, cam kabinler tamamen cam değildir. camları tutturmak ve hareket ettimek için yardımcı alüminyum malzemeler kullanılmaktadır. Alüminyum süpürgeliklerin klipsleri duvara 50cm ara ile montaj yapıldıktan sonra alüminyum süpürgelik yüzeyine baskı yapılarak klipslere tutturulur.

 

 


Çağlayan Mahallesi Kağıthane Caddesi Limon Sokak No : 43 Kağıthane istanbul 0212 240 48 22 | 0532 350 13 82 | Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.